دزد سابقه دار

  • عمومی

    تکلیف مقام قضایی در صورت عدم شناسایی سارق و گذشت شاکی

    در صورت گذشت شاکی در جرم سرقت با ارزش ریالی کمتر از دویست میلیون ریال موضوع ماده ٦٥٦ ق.م.ا (تعزیرات) مصوب ١٣٧٥ و عدم امکان اخذ سوابق سارق به لحاظ کامل نبودن مشخصات وی، آیا میبایست قرار موقوفی تعقیب صادر شود یا تحقیقات و احضار متهم ادامه یابد؟ پاسخ: مطابق تبصره ١ ماده ١٠٠ ق.م. جرایم قابل گذشت، جرایمی می‌باشند که شروع و ادامه تعقیب و رسیدگی و اجرای مجازات،…

    بیشتر بخوانید »
دکمه بازگشت به بالا